ewelinapaluch.blogspot.com

wtorek, 30 października 2012

Dla tych którym się podoba .........

fantazyjnie
Osobom które piszą do mnie , że moje prace są ładne bardzo z całego serca dziękuję , nie sądziłam zakładając tego bloga , że coś takiego przeczytam . Osobom które są  uzdolnione , a które nie wierzą w swoje umiejętności polecam aby spróbowały swoich sił przecież każdy może spróbować . Wiem z własnego doświadczenia , iż początki są bardzo trudne ale czy nie jest tak , że wszystko co nowe w naszym życiu i nie znane  jest trudne , a jednak ludzie próbują , uczą się i to właśnie z tego wychodzą fajne rzeczy . Na którymś z blogów ( niestety nie pamiętam na którym ) , przeczytałam iż wypecione  formy dopiero po wykończeniu wyglądają fajnie i to jest prawda , a na dowód wstawiam zdjęcie koszyczka który wyplótł mój mąż on chciał spróbować jak to idzie , szczerze mówiąc gdy skończył i poprosił o wykończenie brzegu , ja się zastanawiałam jak to coś wykończyć i szczerze mówiąc bardzo długo stało to coś nie wykończone i któregoś dnia eureka , przypomniało mi się o jedynej serwetce jaką miałam i wydaje mi się że koszyczek - wazonik wyszedł bardzo fajnie . Zdjęcie jest trochę ciemne ale jak pisałam wcześniej robię zdjęcia telefonem , no i nie zawsze wychodzi tak jak bym sobie tego życzyła ale to co bym chciał pokazać to chyba widać .''Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną.'' Jean Cocteau . 

4 komentarze:

 1. Święte słowa napisałaś:) Wiem to na własnym przykładzie:) A na komplementy odnośnie swoich prac w pełni zasługujesz:) Jeszcze mam taka małą sugestie odnośnie komentarzy:) Masz włączoną weryfikacje obrazkową, co troszkę utrudnia wstawianie komentarzy:) Jakbyś ją wyłączyła to fajniej by się komentowało:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję zmiany dokonane mam nadzieję , że już żadnych weryfikacji nigdy , nigdzie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam sie z każdym Twoim słowem, sama niedawno zaczynałam sieu czyć wyplaatć, od niedawna prowadzę bloga, wszystko na początku wydaje się trudne, ale po pwnym czasie pojawia się taka satysfakcja, ze nikomu nie pozwoliłoby się odebrać nam tego hobby ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam was serdecznie dzięki że są osoby które myślą tak jak ja

   Usuń