ewelinapaluch.blogspot.com

poniedziałek, 3 grudnia 2012

Witam w mroźny dzień.

podstawka z papierowej wikliny do stroika
 U mnie mróz za oknem straszy ( pierwszy taki dzień a ja już mam dosyć zimy ha, ha ) , wszędzie aż biało nawet nie widać jednego promyka słonecznego ( kiedy przyjdzie lato ! ) . Ostatnie dni są bardzo , ciężkie ciągle brakuje czasu , pomiędzy wizytami u córki w szpitalu , a zabawami z synkiem i powolnymi przygotowaniami do świąt udało mi się dokończyć kilka ozdób świątecznych które już się prosiły o zajęcie się nimi , chciałam Wam się troszkę pochwalić .....
taki stoik wyszedł na podstawie z papierowej wikliny

Aniołek który podpowiada Mikołajowi nasze ukryte marzenia ,a które chcielibyśmy aby się spełniły .

 Choineczki które sprawiają swoim blaskiem , że święta są tak urokliwe .
 

Oraz ozdoba na drzwi , aby urok świąt wchodził do domu już od progu i aby nasze myśli świąteczne były bardzo ciepłe .
 


Ten wianek wyplotłam z gałązek wierzby . Witam nowych gości na moim blogu , bardzo dziękuję za milutkie słowa , które sprawiają , że robi się cieplej w te nadchodzące zimne dni , pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę miłego dnia .

7 komentarzy:

 1. Jakie śliczne ozdoby świateczne! Choinki przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. rewelacyjne prace, bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt zimno jak diabli, ale oglądając takie cudności od razu człowiekowi cieplej na sercu:)trzymaj się cieplutko:)zdrówka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli nie masz czasu i narobiłaś tyle śliczności, to ja też nie chcę mieć czasu ;) haha.. A córcia niech szybko zdrowieje i wraca do domu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No i u mnie pierwszy dzień śniegu, ale ja to się cieszę, nabrałam chęci do działania i już tak bardziej poczułam zbliżające się święta:) A prace jak zwykle piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne prace tworzysz. Bardzo mi się tutaj u Ciebie podoba, dlatego zamierzam zaglądać tutaj częściej:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyny bardzo dziękuję z całego serca za milutkie słowa . Gosiu wpada kiedy tylko zechcesz . Gorąco wszystkie was pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń