ewelinapaluch.blogspot.com

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Bardzo miłe wyróżnienie

Parę dni temu otrzymałam od http://artenomeolvides.blogspot.com/ wyróżnienie za które bardzo serdecznie dziękuję  , tym bardziej mi miło ,że jest to moja imienniczka i dziewczyna o wielkich zdolnościach , zapraszam na jej bloga bo jest co obejrzeć i na czym oczko zawiesić .
 

A teraz zasady, pytania, wyróżnienia...
Nominacja do LIEBSTER jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nominacji należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga który Cię nominował.

Pytania od Ewelinki na które chętnie odpowiadam :

1.Rzecz bez której nie wyjdziesz z domu to...- Od 2 lat są to 2 butelki , jedna z piciem , druga z mlekiem i kilka pieluch dla mojego synka.
2.Dawanie prezentów czy ich otrzymywanie? - Większą przyjemność sprawia mi dawanie  , choć i przyjmowanie jest miłe .
3. Największe marzenie? - Nigdy się nie zastanawiałam nad marzeniami ( staram się je spełniać ) , a o tych , które nie są za daleko nie myślę .
4. Wakacje z biurem podróży czy "na własną rękę"? - Tylko na własną rękę .
5. Szpilki czy baleriny? - szpilki na wieczór , baleriny w ciągu dnia .
6. O czym myślisz gdy patrzysz w niebo? - aby ciągle świeciło słoneczko .
7. Najfajniejsza rzecz jaka Cię w życiu spotkała to... - Trudno wymienić w moim wieku już trochę takich rzeczy było ...
8. Cecha osobowości jaką chciałabyś posiadać to...- chciała bym być bardziej spontaniczna .
9. Niezapomniany smak dzieciństwa -
10. Kto najbardziej wspiera Cię w Twojej pasji? - moja rodzina , ludzie którzy zostawiaj bardzo miłe komentarze , i przyjaciele i to im wszystkim bardzo dziękuję w tej odpowiedzi .
11. Co zainspirowało Cię do założenia bloga?- Jak już wcześniej pisałam trafiłam na wiele blogów , ale tak naprawdę to po blogu Ani Krućko annakrucko.blogspot.com/ , aniainspiruje.blogspot.com/ postanowiłam stworzyć coś dla siebie i innych .

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i proszę nie gniewajcie  się ale chciała bym wyróżnić więcej blogów , ale tym razem pragnę nominować Wujka Przyrodę http://wujekprzyroda.blogspot.com/ za to , iż w końcu pochwali się swoimi pracami nie tylko na facebook-u .
I moje pytanie :
1) Dlaczego tak późno blog .
Pozdrawiam gorąco wujka i jego rodzinę .

2 komentarze:

  1. Cześć Ewelinko, bardzo miło mi że przyjęłaś wyróżnienie i serdecznie gratuluję, miło mi Cię poznać bardziej poprzez Twoje odpowiedzi :)
    A wujek przyroda nieprawdopodobnie pozytywny, oby mu blog dobrze rozkwitał :)
    Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń