ewelinapaluch.blogspot.com

niedziela, 13 stycznia 2013

To już dziśKochani to już dziś po raz 21 zagra WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY , a na stronie http://aukcje.wosp.org.pl/wzgorze-tworczych-serc-185-sztuk-milosci-i763503 można zakupić serca , akcja trwa do 26 stycznia  . Serca wielkich ludzi którzy  poświęcili czas na to aby pomóc dzieciom i osobom starszym .Każdy może pomóc .
Wszyscy , którzy z chęci pomocy wykonali te serduszka zostali wymienieni u samej pomysłodawczyni kobiety o wielkim sercu ania krućko naprawdę warto wpaść do niej na bloga i zobaczyć ile z siebie oddaje innym. Ja nie znalazłam w tym roku czasu , ale zaraz też wybieram się do jednego ze sztabów WOŚP i tym chętniej , że po raz drugi to  moja córcia po mimo swoich 14 lat też jest wolontariuszem, co bardzo mnie cieszy , bo znaczy to , iż jest wrażliwa na los innych .

1 komentarz:

  1. Wzgórze Twórczych Serc ruszyło z nowym projektem :) Jest jeszcze czas aby dołączyć do kolejnych akcji :) Swoją drogą jestem pod wrażeniem modułowego łabędzia. Aż się boję pytać ile czasu zajmuje zrobienie takiego cuda.... :) Wielkie gratulacje, zapraszam do mnie na bloga http://ewulaki.blogspot.com/ oraz po wyróżnienie Liebster Blog :)

    OdpowiedzUsuń